Kvalitní a vysoce profesionální služby v každém detailu

Naši realitní agenti jsou zkušení odborníci v oblasti prodeje a pronájmu luxusních nemovitostí, kteří našim klientům poskytují komplexní služby v těchto oblastech:
– odborné poradenství v oblasti luxusních nemovitostí
– kvalifikované stanovení prodejní ceny a výše nájmu
– individuální prezentace nemovitosti podle preferencí klienta
– prohlídky nemovitostí
– vyjednání bankovního úvěru
– bezchybné předání nemovitosti

Právní servis s garancí bezchybnosti jakékoliv transakce

Aktivně spolupracujeme s certifikovanými advokátními kancelářemi i právníky a proto každý náš klient má jistotu, že transakce nemovitosti proběhne v naprostém pořádku. Právní servis zahrnuje vypracování kompletní smluvní dokumentace včetně organizace jejího podpisu a bezpečný převod finančních prostředků formou depozitní úschovy.

Developerské projekty – luxusní nemovitosti

Pokud jste zkušený developer a máte zájem s námi exkluzivně spolupracovat, sdělte nám parametry svého projektu i konkrétní požadavky, abychom pro Vás mohli nastavit individuální rozsah služeb. Nabízíme Vám zkušenosti, profesionalitu našich agentů a úspěšnou mezinárodní značku naší realitní společnosti.

Exkluzivní zastoupení klienta

S majiteli nemovitostí uzavíráme pouze výhradní zprostředkovatelské smlouvy a proto v naší nabídce není ani jedna nemovitost, kterou nabízí jiný subjekt z oblasti zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Vyhrazujeme si právo odmítnout nabídku zakázky, jenž toto naše kritérium nesplňuje. Toto stanovisko je neměnné a platí mezinárodně.

Odmítnutí spolupráce a komunikace

Naše realitní společnost Reality Kašperský s.r.o. nespolupracuje s žádným subjektem z oblasti zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Vyhrazujeme si právo nereagovat na jakékoliv dotazy a nabídky spolupráce od kterékoliv realitní kanceláře. Toto stanovisko je neměnné a platí mezinárodně.

Ceník při zrealizování prodeje nebo pronájmu luxusní nemovitosti

– Provize ve výši 3% z prodejní ceny + DPH (hradí prodávající)
– Provize ve výši 1 měsíčního nájmu + DPH (hradí pronajímatel a nájemce)