Jsme profesionální a mezinárodně úspěšná realitní společnost Reality Kašperský s.r.o., v jejímž energickém týmu pracují pouze zkušení odborníci ze segmentu prodeje a pronájmu luxusních nemovitostí. Každý náš realitní agent jednoznačně rozumí potřebám klienta, je schopen poskytovat odborné poradenství a zrealizovat obchodní případ jakékoliv složitosti, pracuje spolehlivě s důrazem na vysokou kvalitu a má reprezentativní vystupování.

Velmi úzce spolupracujeme s advokátními kancelářemi, právníky a bankami, což pro naše klienty v konečném výsledku znamená bezchybné provedení jakékoliv transakce. Pracujeme čistě v zájmu klienta a jeho soukromé informace uchováváme v nekompromisní mlčenlivosti.

Od svého založení v Praze roku 2011 jsou ve vedení naší realitní společnosti pan Petr Kašperský (Founder & CEO) a paní Eva Kašperská (Managing Director & Business Manager). Díky svému celkovému profilu a několikaletému úspěšnému působení na realitním trhu jsme si získali důvěru a uznání významného počtu klientů a příznivců z mnoha zemí světa. S výsledky naší práce jsme proto plně spokojeni, neboť máme silný tým, spokojenou klientelu a zájem o naše poskytované služby se každoročně zvyšuje.

Na základě všech těchto skutečností jsme plně kompetentní poskytovat komfortní služby s vyšší užitnou hodnotou.

Reality Kašperský s.r.o.
profesionální realitní tým