REALITNÍ AGENT Reality Kašperský s.r.o.

Přijmeme zkušeného odborníka pro prodej a pronájem luxusních nemovitostí, který vhodně rozšíří náš profesionální tým. Pozice realitního agenta v naší realitní společnosti Vám umožní poznat zajímavé klienty a pomůže Vám zvýšit svoji profesní úroveň. Pokud máte jasné předpoklady pro práci v našem týmu, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis s fotografií.

Požadavky

* aktivní angličtina v mluvené a písemné podobě
* úspěšná praxe v segmentu luxusních nemovitostí
* perfektní znalost trhu luxusních nemovitostí
* výborné obchodní dovednosti
* reprezentativní vystupování
* vysoká spolehlivost
* energické pracovní nasazení

Náplň práce

* prodej a pronájem luxusních nemovitostí (exkluzivně)
* iniciativní získávání obchodních případů
* komplexní podpora klienta v celém průběhu transakce
* odborné poradenství v oblasti luxusních nemovitostí
* zpracování nabídek pro inzerci a organizování prohlídek
* reprezentativní zastupování naší realitní společnosti

Nabízíme

* atraktivní práci v úspěšné realitní společnosti
* inzerci a právní podporu
* flexibilní pracovní dobu
* provize až 50% ze zrealizované transakce

Kontakt pro zaslání CV
E-mail  agent@realitykaspersky.com